Розкажіть про свою проблему і я допоможу Вам!

  Я допоможу вам

  МОЇ ПОСЛУГИ

  ЗНАННЯ

  які я використовую

  Головна

  Родова Сила

  Родовий Маг, що отримала родову Силу і за батьківським, і по материнській Роду.

  Головна

  біоенергетика

  Заміщенням енергії розпаду на енергію розквіту поліпшується життя людини або розвиток бізнесу.

  Головна

  ТАРО

  Якщо Ви хочете розібратися в ситуації, немає більш мудрого порадника, ніж ТАРО.

  ЧИТАТИ

  ОБО МНЕ

  Екстрасенс Олена Смотрова

  Вітаю вас! Мене звуть Олена Смотрова – екстрасенс з родової сили по батьківській і материнській лінії. Моя місія – допомогти нужденним людям вийти зі складної життєвої ситуації. Для цього я використовую ментальну силу, а також здатності, дані мені при народженні.

  Мій захист настільки сильна, що навіть сильні ясновидці не здужати вплинути на запрограмований успіх моїх клієнтів. Ваші вороги більше не зможуть заподіяти ніякої шкоди, справи підуть вгору, а особисте життя стане такою, про яку ви так довго мріяли!

  Головна

  Зробимо життя краще!

  Вкрай важливо усунути магічну програму (пристріт, псування, родове прокляття) для відновлення повноцінного життя. Багато людей навіть не підозрюють причину своїх неприємностей, а якщо і знають, то безсилі в боротьбі проти чорної магії. На жаль, результат такого впливу може мати сумні наслідки. Саме тому вкрай важливо звернутися за допомогою до досвідченого екстрасенса!

  Правильний аналіз ситуації дозволить знайти «витік» який тягне ваше життя вниз. Моє завдання – виключити проблему, поставити «захист» від недоброзичливців і нечистої сили, зробити ваше життя краще. Так і повинно бути!

  Прийом проходить особисто або на відстані (по фото). Фотографія цікавить людини повинна бути «свіжою». Допоможу вирішити будь-яку проблему, варто тільки звернутися і довіритися в руки сильного екстрасенса цілителя. Буду рада бачити вас у себе на прийомі. Миру і благополуччя вашої сім’ї!

  читати
  0
  измененных судеб
  0
  защит на человека и дом
  0
  гаданий на Таро
  0
  разрешенных проблем
  замовити дзвінок

  Ваша проблема – моя допомога

  Добробут, мир й спокій – складові життя щасливої ​​людини. Ваша віра в краще – найсильніша зброя проти містичного впливу. Тільки разом ми зможемо досягти позитивного результату!

  Мій дар поможет вам:

  • Повернути кохану людину
  • Зняти порчу, пристріт
  • Зняти родове прокляття
  • Зняти вінець безшлюбності
  • Налагодити стосунки з близькими людьми
  • Поліпшити бізнес, фінансовий стан
  • Поправити здоров’я і самопочуття

  Прошу звернути увагу, то у всіх обрядах використовується тільки біла магія. Ніякої шкоди, гріха і наслідків. Тільки божественна сила здатна перемогти зло і пустити добро у ваше життя. Я, екстрасенс, Олена Смотрова відкрию все закриті двері. Для цього я використовую свої вірні помічники:

  • Карти таро
  • молитви
  • біоенергетику
  • магічні ритуали

  До кожної людини індивідуальний підхід. Все залежить від ситуації і способу її вирішення. Часом досить розкласти карти Таро, як все стане на свої місця. Заглянувши в майбутнє, ви зможете передбачити будь-яку подію, яке можна уникнути.

  За допомогою карт Таро я дізнаюся все про вашу біду і докладу всіх зусиль для її вирішення. Не повірите, але долею можна керувати, найголовніше – знайти вірний шлях у світле майбутнє. Завдяки своєму дару по магічному роду я допомагаю людям у вирішенні їхніх бід та смутку.

  ВІДГУКИ

  про мою роботу

  На прийомі Олена розповіла, що незабаром у мене з дружиною буде дитина, але при пологах підуть ускладнення від яких вона зможе вмерти якщо їй не допомогти. І дійсно, при пологах дочки у неї були ускладнення. Лікар сказав, що шансів залишитися в живих у дружини практично немає. Після цього я звернувся до Олени, яка провела обряд. Дружині до ранку стало легше і вона пішла на поправку. Я з дружиною і донькою дуже вдячні Олені.

  Максим К., 30 років, Київ

  До Олени вперше потрапила на прийом у 2012 році. Порадили звернутися до неї за порадою з приводу бізнесу. Як відомо, в ті роки було дуже важко займатися фермерством і не завжди можна було вгадати, що потрібно сіяти висаджувати щороку. Після її порад наше господарство пішло в ріст, і ми вийшли в прибуток. Крім цього отримуємо багато порад не тільки по бізнесу. Роботою Олени задоволена і багатьом людям раджу до неї звертатися.

  Ольга В., 58 років, Каховка

  Величезне спасибі нашій Олені. Одинадцять років тому до неї привели сімейні проблеми: у мене з чоловіком більше п’яти років не виходило отримати дітей і мій батько лежав після інсульту. Буквально через рік я народила сина, якому зараз вже десять років і мій тато одужав і швидко реабілітувався після інсульту.

  Моїй вдячності Олені просто немає меж. Всім рекомендую.

  Алла К., 40 лет, Київ

  КОРИСНІ СТАТТІ

  в моєму блозі

  ПИТАННЯ ВІДПОВІДЬ

  Екстрасенс – це людина, імовірно володіє здібностями до екстрасенсорне сприйняття.

  Фотографія дасть можливість оцінити функціонування всіх чакр і знайти місця, де відбувається блокування енергетичних потоків.

  Екстрасенс може – зняти порчу та вроки, поставити енергетичну захист, вичитка молитвою і навіть допомогу в сімейних проблемах.

  В даний момент, так не працює жоден екстрасенс. Необхідна присутність людини, або хоча б його фотографія.